توضیحات

remium URL Shortener یک اسکریپت کوتاه کننده URL PHP است که دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد است. به شما این امکان را می دهد که یک پیوند طولانی به لینک کوتاه کوتاه که می توانید برای نظارت بر کلیک و بهینه سازی تبلیغات بازاریابی خود استفاده کنید ، کوتاه کنید.
این ابزارهای منحصر به فرد بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وب سایت کوتاه کننده لینک را به سرعت بوت کنید.
برخی از ویژگی ها شامل هدف گذاری ژئوتک ، هدف گیری دستگاه ، عضویت برتر ، داشبورد قدرتمند و صفحه مدیریت و مجموعه ای از ابزارهای CMS برای کمک به شما در ساختن رویای خود هستند.
بیش از 8 سال است که به طور فعال در حال توسعه است ، بنابراین این بدان معناست که با هر بروزرسانی بهتر و بهتر می شود
برخی از ویژگی های عالی
این اسکریپت به صورت کامل اورحینال خریداری شده است

اسکریپت اورجینال Premium URL Shortener – کوتاه کننده لینک

اسکریپت اورجینال Premium URL Shortener - کوتاه کننده لینک

اسکریپت اورجینال Premium URL Shortener – کوتاه کننده لینک

 1. رابطه عالی با شبکه های اجتماعی   همه صفحات دارای تصویر بند انگشتی ، عنوان منحصر به فرد ، توضیحات و کد تعبیه شده ویدیو هستند (فقط در یوتیوب). می خواهی یکبار امتحانش کنی؟ این URL را در فیس بوک به اشتراک بگذارید و به تصویر کوچک ، عنوان ، توضیحات ، ویدئو
 2. نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS)
 3. پروفایل های زیبا با یک کلیک پروفایل های زیبایی ایجاد کنید و یک پیوند واحد را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:
 4. ویژگی تیم ویژگی جدید تیم به شما امکان می دهد اعضا را به گروه خود دعوت کنید و همان حساب کاربری تیمی را داشته باشید. این برای همکاری عالی است!
 5. دامنه سفارشی این اسکریپت دامنه های سفارشی را هم برای کاربران و هم برای سرپرست پشتیبانی می کند. اگر کاربران شما بخواهند از دامنه خود استفاده کنند ، می توانند آن را اضافه کنند و شروع به استفاده از آن کنند. مدیر همچنین می تواند دامنه های اضافی را برای استفاده مشتریان اضافه کند. اگر نمی خواهید مشتری از نام دامنه اصلی شما استفاده کند ، این کاملاً مناسب است.
 6. بسته های نرم افزاری و روتاتور لینک : ویژگی بسته نرم افزاری به شما امکان می دهد برخی از پیوندها را دوباره مرتب کنید و پیوند ویژه ای برای شما ایجاد می کند که در آن قادر خواهید بود آن را برای افراد ارسال کنید. این پیوند ویژه به آنها امکان می دهد همه پیوندهای موجود در بسته را مشاهده و از آنها استفاده کنند. این ویژگی جدید به یک بسته نرم افزاری اجازه می دهد تا به عنوان روتاتور عمل کند. پیوند ویژه پیوندها را بطور تصادفی چرخانده و کاربر را به پیوند کوتاه درون بسته ارسال خواهد کرد.
 7. صفحات  همپوشانی : اکنون اسکریپت به طور خودکار یک صفحه اختصاصی برای نشانی های اینترنتی رسانه مانند Youtube ، Vine ، Dailymotion و غیره ایجاد می کند (نمایش دمو). اکنون کاربران می توانند یک صفحه پاشش سفارشی ایجاد کنند و این می تواند یک ویژگی پولی باشد (نمایش دمو).
 8. سرویس خصوصی: آیا می خواهید از این اسکریپت برای اهداف خود استفاده کنید؟ مشکلی نیست فقط گزینه خصوصی را در پنل مدیریت فعال کنید و فقط شما و همه حساب هایی که فقط ایجاد خواهید کرد قادر به دسترسی به سایت و استفاده از ویژگی ها هستند.
 9. سیستم نشانه گذاری URL با نشانک :URL ها به طور خودکار به کاربران ثبت شده مرتبط می شوند و برای دسترسی در آینده در حساب آنها ذخیره می شوند. اکنون کاربران می توانند یک ابزار نشانک را به نوار نشانک های خود بکشند و بلافاصله URL سایتی را که مشاهده می کنند کوتاه کنند.
 10. سابقه کاربر ناشناس : کاربران ناشناس اکنون می توانند 10 آدرس اینترنتی گذشته خود را بدون ثبت نام پیگیری کنند. این گزینه می تواند به راحتی از پنل مدیریت فعال یا غیرفعال شود.
 11. ورود به سیستم اجتماعی:  اکنون کاربر می تواند با استفاده از حساب Facebook ، Twitter یا Google خود بلافاصله وارد سیستم شود.
 12. ترجمه آسان با استفاده از مدیر داخلی داخلی می توانید به راحتی این اسکریپت را به هر زبانی که می خواهید ترجمه کنید. ترجمه جدیدی ایجاد کنید ، ترجمه های قدیمی را ویرایش کنید و یا حتی آنها را با یک کلیک کلیک حذف کنید. اکنون همه چیز به صورت خودکار انجام می شود به این معنی که زبانها بلافاصله به فهرست اضافه می شوند.
 13. سیستم هدف گیری جغرافیایی و سیستم هدف گیری دستگاه : کاربران می توانند بازدیدکنندگان را به صفحه دیگری با استفاده از موقعیت مکانی یا دستگاه خود هدایت کنند. این گزینه از پنل مدیریت غیرفعال می شود.
 14. سیستم پیشرفته API : سیستم قدرتمند API به کاربران احتیاج دارد با استفاده از یک کلید API منحصر به فرد که هنگام ثبت نام به آنها احراز هویت می شود. تمام URL های تولید شده توسط کاربر ثبت شده به طور خودکار در حساب وی ذخیره می شوند. سیستم API می تواند در قالب JSON ، JSONP (هنگام درخواست با استفاده از javascript مفید باشد) یا قالب متن خروجی داشته باشد.
 15. افزونه اعتبار سنجی URL و reCaptcha : اعتبار سنجی گسترده و سیستم فیلتر کردن URL به شما آرامش می دهد. چندین گزینه برای غیرفعال کردن خودکار URL های “نامناسب” یا نام دامنه (از جمله tlds) برای پردازش توسط سیستم وجود دارد. فیلمنامه همچنین reCaptcha و SolveMedia Captcha است. در صورت فعال بودن ، سیستم Captcha فقط برای کاربران ناشناس (کاربران ثبت نام نشده) نشان داده می شود.
 16. صفحه مدیریت کامل : پنل مدیریتی قدرتمند به شما امکان کنترل کامل وب سایت خود را می دهد. به شما امکان مدیریت URL ها ، کاربران و صفحات سفارشی را می دهد. با فعال یا غیرفعال کردن آنها با کلیک یک دکمه ، می توانید تمام ویژگی های صفحه مدیریت را کنترل کنید. شما می توانید تبلیغات ، reCaptcha ، Frame ، سیستم API ، ثبت نام کاربر ، فیلتر کردن URL ، مضامین و نگهداری و موارد دیگر را کنترل کنید.
 17. الگوی پاسخگو با ویرایشگر الگو داخلی : به راحتی می توانید طرح و طرح زمینه را متناسب با نیاز خود با ویرایشگر جدید درون نوشتاری ویرایش کنید. الگوها در همه مرورگرها و دستگاه های تلفن همراه مدرن آزمایش شده اند.
 18. نصب سریع و آسان نصب کننده قدرتمند ، سریع و آسان وب سایت شما را در یک دقیقه راه اندازی می کند. شما نیازی به دردسر برای ریختن پرونده های SQL و ویرایش فایل های PHP ندارید. نصب گام به گام این نرم افزار را فراهم می کند.
 19. مستندات سطح سازمانی : مستندات گسترده و دقیق به شما کمک می کند تا تمام جنبه های وب سایت خود را درک کنید. مشاهده اسناد
اسکریپت اورجینال Premium URL Shortener - کوتاه کننده لینک

اسکریپت اورجینال Premium URL Shortener – کوتاه کننده لینک