توضیحات

تلگرام از سال 2013 به عنوان یک پیام رسان فوری فعالیت می‌کند و امروزه بیش از 200 میلیون کاربر عضو این پیام رسان هستند. حضور قابل توجه بیش از 40 میلیونی ایرانیان در تلگرام بستر فعالیت کسب و کارهای مختلف را فراهم کرده است. ایرانیان از طریق قابلیت‌های کانال و ربات تلگرام روش‌های نوین تبلیغات را ایجاد کردند. تبلیغات با استفاده از کانال‌های پر مخاطب تلگرام به دو روش تبلیغات تک و تبلیغات گسترده در تلگرام انجام می‌شود که در این پست از سری مقالات آژانس دیجیتال مارکتینگ راز چگونگی و اصول تبلیغات گسترده تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

اصطلاحات تبلیغات گسترده تلگرام

برای ایجاد ارتباط بهتر شما با متن این مقاله بهتر است برخی از اصطلاحات تلگرامی را بدانید و با آن‌ها آشنا شوید.

بنر

به یک پست تبلیغاتی که شامل یک عکس یا ویدئو به همراه متن تبلیغاتی می‌شود بنر می‌گوییم. بهتر است بنر ارائه شده توسط تبلیغ دهنده به گونه‌ای باشد که تصویر و متن به صورت کامل در صحفه استاندارد تلفن همراه قابل مشاهده باشد. همچنین، تجربه به ما ثابت کرده است بنرهایی که از رنگ‌های Sharp و جیغ بیشتری استفاده می‌کنند بازخورد بهتری دریافت خواهند کرد.

ریپ

همان متن یا پاسخی است که محتوای تبلیغاتی بدون تصویر را شامل می‌شود.
دان
دان دادن یک ادمین تلگرامی در گروه تبلیغات به منزله شرکت او در تبلیغات گسترده تلگرام می‌باشد.
ریشات
پس از گذشت تبلیغ از محدودیت تعیین شده، ادمین کانال تبلیغ را از بالا حذف کرده به آخر کانال فوروارد می‌کند که این عمل ریشات نام دارد. اطلاعات کافی از محدودیت تعداد پست را در ادامه خواهید خواند.

شات

پس از اتمام مدت زمان هر تبلیغ، ادمین کانال‌ها اسکرین شات پست تبلیغاتی را در گروهی که برای این امر ساخته شده است ارسال می‌کنند که به این اسکرین شات‌ها مختصرا شات، و به گروه ذکر شده گروه شات گفته می‌شود.

وجه تمایز دوره کارآفرین برتر اینه که شما توسط خود مدرس دوره تا انتهای مسیر پشتیبانی میشوید که‌ که همین امر باعث میشه نتایج شما عالی و سریع تر اتفاق بیوفتید چرا که اگر خودتان فقط دست به اقدام بزنیدشاید25درصد نتیجه بگیرید اما اگر یه مربی کنارتون باشه 95درصد موفقیت شما قطعی چرا که اقدام گرایی شمابه مراتب بیشتر میشه به خاطر پیگیری مربی پس این یک فرصت طلایی جهت ایجاد یک درآمد عالی در زمینه‌کسب کار انلاین