خانه انجمن ها بیمه زندگی خاورمیانه شرایط بیمه های عمر و زندگی و نمایندگی در استان اردبیل شهرستان فخرآباد چیست؟

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • محمد یوسفی
  مدیرکل
  تعداد ارسال ها: 725

  از مزیت های نمایندگی بیمه عمر میتوان به این موارد اشاره کرد: برای شروع نیاز به سرمایه ندارد.
  اگر مشغول نمایندگی بیمه عمر‌ باشید، حتی نیاز به دفتر کار و کارمند ندارید و البته هزینه مالیات، هزینه تبلیغات، دردسر‌های اداری و حقوقی هم ندارید. در عوض می‌توانید کارمزدی نامحدود داشته‌باشید.
  علاقمندان به فعالیت در صنعت بیمه در شهر فخرآباد بدانند:
  شهر فخرآباد در۲۵کیلومتری مشگین شهر و در میان جاده قديم و جديد راه ارتباطی اردبیل-مغان -مشکین شهر واقع گردیده است. همچنین این شهر با مرکز استان(اردبیل) ۶۰ کیلومتر فاصله دارد . شهر فخرآباد از جنوب با روستای انار واقع در دامنه جنوبی و سر سبز کوه سبلان و از شمال با روستاهای دده بيگلو و چپقان و قادرلو که درامتداد رودخانه قره سو قراردارند همسایه است و از سمت شرق با روستای میر علی لو و لحاق و از سمت غرب با شهر لاهرود همسایه می‌باشد.مقبره امامزاده سید سلیمان ابن موسی کاظم در این شهر واقع شده است.که از قدیم الایام زیارت گاه زائران از سراسر ایران و حتی کشورهای همسایه بوده است .و اهالی منطقه او را برادر رضا ع می شناسند.
  بیمه ی عمر و زندگی خاورمیانه شرایط شغلی عالی برای کسانیکه می خواهند درآمد خوبی داشته باشند در نظر دارد. دوستانی که خواستار فعالیت در صنعت بیمه هستند بدانند که در شغل نمایندگی بیمه عمر و زندگی خاورمیانه شما اولا یک جایگاه شغلی حقوقی دارید. دوما اینکه شما به عنوان نماینده رسمی بیمه زندگی از بیمه مرکزی هستید. سوم اینکه شما در این شغل از ارتقا شغلی برخوردار میشوید. و مهم ترین مزیت اینکه درآمد غیر فعال دارید.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.